מה זה מרפסת שמש

נדל"ן תורג'מן היתרי בנייה ובניית מרפסות שמש > מאמרים > כללי > מה זה מרפסת שמש

מה זה בדיוק מרפסת שמש?

מרפסת כזו היא חלק בלתי נפרד מהבית, אך מצד שני אינה נמצאת ממש בתוכו. המרפסת הזו, תהיה לרוב מותקנת מחוץ לבית, והיא שיוצאים מתוך הבניין עצמו החוצה, או שהיא תהיה מותקנת על גג של פנטהאוז.

מה היתרונות שלה?

.היתרון הראשון שמורגש, הוא האור הגדול שנכנס אל תוך הבית, זאת בשל הוויטרינה הגדולה שלרוב מתלווה אליה. מעבר לכך, נחסכים מכם עלויות החשמל של תאורה עד ממש רדת החשכה. בנוסף, ניתן להשתמש בה ממש כמו גינה פרטית של בית צמוד קרקע – ניתן לשתול בה צמחים, עציצי ירק, לשבת בה על כוס קפה ועיתון, לארח, לצפות אל הנוף וכל דבר אחר.

עיצוב מרפסת שמש:

כיום, ניתן לבנות מרפסת שכזו באיזה אופן שרוצים, לעצב את המעקה, לשחק עם הצורה, ועוד שלל אופציות שונות. ובכך מתאפשרת ישיבה במרפסת גם בזמן שהשמש יוקדת על הראש או שהגשם מטפטף מלמעלה.

במקומות כפריים, אנשים מחפשים דרך להרחיב את מרחב המחיה שלהם בחוץ. כתוצאה מכך, עיצוב מרפסת שמש משתנה. המרפסת הופכת גדולה יותר, מפוארת יותר, ומוגנת יותר. המרפסת מרכזת פעילויות המיועדות לשעשע ולהרגיע. היא צריכה להיות עמידה, בנויה היטב ומושכת. מעצב נוף יוכל לעזור לך להחליט מה הגודל, הצורה והסגנון של המרפסת המתאימה ביותר לצרכים שלך. מרפסת מעוצבת היטב לא רק מוסיפה מרחב מחייה נוסף, אלא גם מגדילה את הערך של הבית.